16 Haziran 2024

Güvercinler Site İletişim

İletişim

Güvercin sitemiz ile ilgili soru, şikayet veya sorunlarınızı bize iletebilirsiniz. Aynı zamanda elinizde bulunan ve sitemizde yayınlanmasını istediğiniz makaleler, fotoğraflar veya haber niteliği kazanan yazılarınızı da bize gönderebilirsiniz. Bizimle iletişim kurmak için lütfen aşağıdaki görsel içerisinde gösterilen e-posta adresini kullanınız. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz.
Güvercinler Site İletişim

Guvercin.info web sitesi içerisinde yayınladığımız makale ve benzeri içerikler yazar isimleri içerisine belirtilmek suretiyle yayınlanmaktadır. Yazar ismi belirtilmeyen içerik ve dökümanlar, sitemiz tarafından yazılmış veya oluşturulmuştur ya da anonim olarak yazar ismi belirtilmeyen yerlerden alınmış demektir. Eğer yayınlanan isimsiz içeriğin size ait olduğunu düşünüyorsanız lütfen sayfa adresi ile birlikte bize yazın.

Önemli! Sitemiz içerisinde hastalık ve sağlık kategorileri içerisinde yayınlanan makalelerde adı geçen ilaç adları ve kullanım dozları bilgi mahiyetinde olup, bu tür ilaçları kullanmadan önce veteriner hekime danışılması önerilmektedir. Yazıların uygulanmasından kaynaklanacak sorun zararlardan sitemiz ve yazarlar sorumlu değildir.

Taklacı Güvercin
Güvercinler site iletişim, guvercin.info sitemiz ile ilgili soru, öneri ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Güvercinler Site İletişim

Taklacı GüvercinTaklacı Güvercin

İletişim Gizlilik Politikası
Copyright © 2005 Erenet.NET
Güvercinler Sitesi Sayfa Tasarım ve Programlama: Erenet.info